Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Metin2 Yang Nasıl Alınır
    Herkese Merhaba,

Sizlere nasıl 'Metin2 Yang' alınır onu öğreticegim. öncelikle www.google.com adresinden 'eliteturks' adresini aratıyoruz.

Kq9WWD.jpg

daha sonra önümüze çıkan adres yani www.eliteturks.com adresine tıklıyoruz.

KrY2J7.jpg

daha sonra size gösterdigim ok işati gibi 'ÜYE OL' Yazısına tıklıyoruz.

wbQGVb.jpg

daha sonra çıkan sayfada bilgilerinizi eksiksiz dolduruyorsunuz.

xY3NQZ.jpg

daha sonra anasayfadan 'Bakiye Yükle' yazısına tıklıyoruz.

x8md67.jpg

daha sonra çıkan sayfada ödeme yapma yönetemleri mevcut banka ile ödeme, kredi kartı ile ödeme, mobil ile ödeme yapma seçenekleri mevcut kendiniz nasıl kolay geliyorsa size nasıl uyuyorsa ödemenizi yapıp yine 'Bakiye Yükle' Seçeneginden ödemenizi onaylatıyorsunuz.

KDod1Z.jpg

daha sonra sipariş vermeden önce Teslimat yerini şeklini sipariş vermeden önce canlı destekten öğrenin, ben sizin yerinize öğrendim buyrun

emqkBy.jpg

daha sonra www.eliteturks.com anasayfasına tekrar gelip metin2 resmine geliyorsunuz ztn fare ile oraya geldiginizde şöyle bir bölüm açılıyor.

KZ2EPk.jpg

burdan yang yazan yere tıklıyoruz.

daha sonra açılan sayfada sizin oynadıgınız serveri seçiyorsunuz ben örnek olarak 'Altay' serverini seçtim, ve ardından detay bölümüne tıklayın.

mGmBoP.png

daha sonra kendinize göre doldurun karekter adınız ws kaç adet alıcaksanız, daha sonra siparişinizi verin, ve gösterdigim şekilde ch3 kırmızı köy 1.köy köy gardiyanında pazar kurun.

xAZkBX.jpg

Beni dinlediginiz için teşekkür ederim smile.png

NOT : Adet Bölümünde 1 Adet 1M Şeklindedir.

Türk Milleti bağımsız yaşamış ve bağımsızlığı varolmalarının yegane koşulu olarak kabul etmiş cesur insanların torunlarıdır. Bu millet hiçbir zaman hür olmadan yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.
    - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 

Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping