Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Oyun forumları için tavsiyeler
    Selamlar. Bir çok sönen oyun forumu olduğunu gördüm. Bunun hakkında da birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum.

1) Konu oyun dışına çıkmamalı. Oyun dışındaki genel konular sadece forumu kirletir.
    2) Görüntüler, video, dosya boyutu, dosya türü vb. bu tarz kendinize tasarım yapmalısınız. Bu konu düzenini arttıracaktır.
    3) Kendi içeriğinizi üretmelisiniz. Diğer oyun makaleleri, haberleri yazan yazıları kopyala yapıştır yaparsanız bununda tek yapacağı kirlilik olur. En basitinden bi haberi 3 ayrı kaynakta detaylıca okuyup kendi ağzınızdan yazabilirsiniz.
    4) Sürekli oyunların güncel sürümünü güncelleyin. Sitenizi takibe alanlar olacaktır.
    5) İlerde çıkabilcek oyun ya da hataları önceden paylaşın. Atıyorum GTA VI crash sorunu.
    6) Bol bol etkinlik düzenleyin. Haxball turnuvası, CS:GO turnuvası, Lol turnuvası gibi eğlenceli etkinlikler yapın.
    7) Oyunla alakalı terfi sistemi kullanın. Forum Cs:go ile ilgiliyse 1000 mesajda global vs. olsun.
    8) Yabancı kaynakları Türkçeye çevirip paylaşın. Türk sitelerinden almak gereksiz olacaktır. Zaten onlar popüler sitelerdir. 4 Milyon aboneli kanalın yaptığını sen 200 aboneli kanalda gülmeme challenge yaparsan abone dışı izleyen pek olmayacaktır.
    9) Steam, Origin vs. bu sitelerin indirimlerini, ücretsiz oyunlarını sürekli paylaşın. Ben bu paylaşım yapan sitelerin rss sini alıyorum mesela.
    10) Forumu ziyaretçilere kapatmayın. Olduğunuz yerde sayarsınız.

Ayrıca bu linkteki yazıyı okumayı unutmayın. Çok daha kaliteli forumunuz olacaktır.

ALINTI
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping