Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Metron Temamız Hakkında.
    Bildiğiniz üzere metron temamız kodlanıyor ve bu kararı @Oktay ile verdik ve temamızın ÜCRETLİ olması uygun görüldü.
    Temada birçok özellik bulunucak arkadaşlar.3 güne bitmesi bekleniyor.

Herkeze iyi forumlar dilerim..
    Ara
    Cevapla }}
    Hocam iyi güzelde bende forumu vb te taşıcam mybb ücretsiz fakat güzel temalar full ücretli vbulletinde öyle değil turkmmoya benzer veya farklı 5-10 kat daha iyi temalar mevcut bu yüzden acilen mybbden kurtulmam lazm
    Ara
    Cevapla }}
    Sen bilirsin bu kararı.Mybb ücretsiz olabilir ama temalar ücretsiz yapmamız biraz haksızlık olur öyle bir tema için.
    Ara
    Cevapla }}
    (02-05-2015, 10:12 PM)RawShed Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Hocam iyi güzelde bende forumu vb te taşıcam mybb ücretsiz fakat güzel temalar full ücretli vbulletinde öyle değil turkmmoya benzer veya farklı 5-10 kat daha iyi temalar mevcut bu yüzden acilen mybbden kurtulmam lazm

VB lisans gerektirdiği için öyle hocam ayrıca kodlanması daha zor olduğu için ücretli temalarıda aşırı pahalı.
    Ara
    Cevapla }}
    İşte sorun burada millet ücretsiz diye açıyor mybbyi kıytırık temaları var hani oda mybb.com güzel temalar paylaşıyor bizde türkçeyecevirioz anca oöyle bizimkilerde para hırsı var o yüzden şu karakter sorunu çözüp acilen vbulletine gecicem

Neden vb mi? Mybb diyemi sorduklarında vb dediklerini 2 sene sonra anladım.
    Ara
    Cevapla }}
    Benim hiç para hırsım olmadı. Yararlı olabilmek için çizdim ama maalesef şimdiye kadar çokyanlış kişilerle çalışmışım...
    Ara
    Cevapla }}
    xFeyz Dahil mi Smile
    Ara
    Cevapla }}
    (02-05-2015, 10:23 PM)RawShed Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  xFeyz Dahil mi Smile

İsim vermek istemem Smile Herkes olabilir
    Ara
    Cevapla }}
    Herkez emeğinin karşılığını almalı.
    Oktay o temayı çizmek için saatlerini verdi ve kodlayanda öyle.Pek pahalı satmada gözümüz yok uygun fiyat 10 tl ye satmayı planlıyorduk yanlış anlamayın Mybb dende bu yüzden soğumanıza gerek yok.
    Ara
    Cevapla }}
    Oktay Senide Grafox'da Görmek İsteriz Maaş : Bir Çiğnenmiş Sakız Parçası
    Siteyi Bırakdım Arkadaşlar Lütfen İletişime Geçmeyin.
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping