Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    ForumPLUS Yeni Adminleriyle Karşınızda..
    vQNDmD.png7YoLrN.png 

- ForumPLUS -

Hakkımızda
    16 tane yetkilimiz bulunmakta. Uzman kadromuzla sizlerleyiz. Üstelik 10TR.Net'in en iyi forumlarından biri. Sürekli aktif, daima yarışmalarımız var. Adminlerimiz sürekli online. Bir çok D10 yetkilisi bizle.

Niye Bizi Seçmelisiniz?
    10TR.Net'teki en özel forumlardan biriyiz sürekli yetkili alımlarımız oluyor. Bilgilerinizi geliştirip kendiniz gelişip büyük yerlere gelmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yeni adminleriyle yeni sezonda çok daha iyi konuma gelecek olan forumda sizde yerinizi almalısınız...

Biz Kimiz Kimleriz?
    OxyGeN(Kurucu), 
    #Falcon - Hatake - LeoJely - s3mih - Tahsin O.(Adminler),
    Janissaries™(Moderatör Adayı), 
    #Captain - Corleone(Grafikerler), 
    QuitterTR(Grafiker Adayı), 
    Drupal™(Genel Destek), 
    Hakan B. - jery - point1234 - Teknology(Destek Ekibi)

Hala yetkili alımlarımız devam etmekte sende gel katıl bize; bu kadar yazdım uğraştım bak Smile Kırma beni. Eşler dostlar üye olup aktif olursanız sevinirim Smile - Kayıt Olmak İçin Tıkla -
    Ara
    Cevapla }}
    Başarılar Smile
    Ara
    Cevapla }}
    Destek Pi ve FrmPlus en sevdiğim 2 forum benim için onlar için daima çalışacağım ^^
    Ara
    Cevapla }}
    (02-06-2015, 02:26 PM)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Destek Pi ve FrmPlus en sevdiğim 2 forum benim için onlar için daima çalışacağım ^^

Bide derinforumu açsan iyi olacak Big Grin Olmazsa mybb bir sürelik geri dönelim
    @Falcon
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}
    (02-06-2015, 03:32 PM)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
    (02-06-2015, 02:26 PM)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Destek Pi ve FrmPlus en sevdiğim 2 forum benim için onlar için daima çalışacağım ^^

Bide derinforumu açsan iyi olacak Big Grin Olmazsa mybb bir sürelik geri dönelim
    @Falcon

Derinlede ilgileniyorum merak etme en kötü mybb açıcaz tekrardan daha düzenli dizayn hale getiricez derin efsanesi kapanmıcak yani merak etme  Big Grin 
    Ara
    Cevapla }}
    Yeni ekibinize de başarılar Smile
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform