Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Clean Master APK ( Android )
    Clean Master, Android tablet ve akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz içerisinde yararlı birçok aracı bulunduran başarılı Android uygulaması.

Android mobil işletim sistemini kullanan tüm cihazlarda bulunması gereken en yararlı uygulamaların başında gelmekte Clean Master. 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilerek kullanılan Clean Master Android güvenlik uygulaması olarak öne çıkmakta.

Tek tıkla Android cihazınızın arka planında açık kalan ve Ram meşgul eden uygulamaların tamamını kapatabilirsiniz. Play Store üzerinde indirdiğiniz tüm oyunların ve uygulamaların güvenli olduklarını Clean Master tarafından öğrenebilirsiniz. Whatsapp, Facebook, Twitter gibi uygulamaların bırakmış oldukları kalıntı dosyaları tek tıkla temizleyebilir cihazınızın hafızasını daha verimli kullanabilirsiniz.

clean-master.png&h=160px&w100px&q=100&zc=1clean-master1.png&h=160px&w100px&q=100&zc=1clean-master2.png&h=160px&w100px&q=100&zc=1

TIKLA İNSİN
    Ara
    Cevapla }}
    Harika bi program uzun süredir kullanıcısıyım tavsiye ederim. Pi'ledim Smile
    Ara
    Cevapla }}
    (02-06-2015, 09:38 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Harika bi program uzun süredir kullanıcısıyım tavsiye ederim. Pi'ledim Smile

Beğenmenize sevindim teşekkürler Smile
    Ara
    Cevapla }}
    Aslında tam tersine faydasız bir program. Programın amacı CPU tüketimini azaltıp telefonu rahatlatmak. Bunu da yapıyor ama rahatlama konusu pek de işe yaramıyor bence. Çünkü programın kendisi zaten cpuyu tüketiyor. Battery save programları da bunun gibi. Kısacası önermediğim programlardan biri. Görünüşü sizi aldatmasın Big Grin
    Ara
    Cevapla }}
    Konu için teşekkürler Smile
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}
    Rica ederim Smile
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR