Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Coolify (Soğutucu) Türkçe [APK]
    bende denemedim arkadaşlar meraktayım ******

Nedir bu Coolify?

Coolify, Android cihazınızın aşırı ısınmasını engelleyen bir uygulama. Cihazınızın ısısını devamlı ölçerek size öneriler ve uyarılarda bulunuyor ve pil ömrünüzü daha da geliştirmenizi sağlıyor.

Nasıl çalışıyor?

Öncelikle telefonda çalıştırabilmeniz için root erişimi gerekiyor. Sistem verilerinize erişen uygulama bunları optimize ederek cihazınızın normal ısılarda kalmasını sağlıyor. İşlemci ve pil uyumunu sağlayan uygulama aynı zamanda daha az enerji harcanmasını sağlıyor.
    Özünde uygulama cihazınızın ısısını kontrol ve takip etmek için iyi bir yardımcı. Yeni cihazlarda donanıma bu konuda biraz daha dikkat etse de bir yıl önce çıkan akıllı telefonlar için oldukça kullanışlı bir uygulama. Ayrıca oldukça da pratik.

Uygulama bedava olduğu için Google Play'den de indirilebilir. Şu an ki paylaşımım en güncel sürümdür. Galaxy S4' de olumlu sonuç aldığım için paylaşıyorum.

lzQ94b.png

İndir: https://yadi.sk/d/s_HQZA87bqgxA

Market Linki: https://play.google.com/store/apps/detai...an.coolify

İYİ FORUMLAR
    Ara
    Cevapla }}
    Konu için teşekkürler Smile
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}
    İşte bu kullandığın(m) iyi uygulamalardan biri  Rolleyes  Teşekkürler  Smile
    Ara
    Cevapla }}
    (02-07-2015, 09:15 AM)Ömer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  İşte bu kullandığın iyi uygulamalardan biri  Rolleyes  Teşekkürler  Smile

Rica ederim Smile
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping