Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Yeni admin vs. gibi konular açanlar okuyabilirmi?
    - Bizim fikir sahibimiz gidiyor siz ona elveda konusu açacağınıza admin vs. konuları açıyorsunuz. Bana göre bu bir yüzsüzlük. İster admin olun ister olmayın sonuçta bu ekibin bir parçasısınız unutmayın ekip bunu bir araştırın derim. Bakın ekibimizin bir kurucusu gidiyor ona bir elveda diyelim geri gelecek ama umarım kendisini özletmez.
    Cevapla }}
    Bende öyle düşünüyorum, merakta bastırıyor bir yandan ama şuan önemli olan oktay..
    Ara
    Cevapla }}
    Katılıyorum umarım çabuk döner :/ forumu sevdiren adam.
    Ara
    Cevapla }}
    Önemli olan benim gitmem önemli değil şuan önemli olan bu forumu bu performansla ilerletebilmeniz arkadaşlar. Okul var biliyorum ancak günlük 1 saatinizi bile ayırsanız çok çok yeter. Ki bende gireceğim foruma bazı zamanlar Smile
    Ara
    Cevapla }}
    Kod sorunu oldumu bana gelin görünüm vb. @Oktay danda şu an izin alıyorum hem. Seo çalışmasıda yapıcam siteye Smile
    Ara
    Cevapla }}
    (02-07-2015, 09:18 PM)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Kod sorunu oldumu bana gelin görünüm vb. @Oktay danda şu an izin alıyorum hem. Seo çalışmasıda yapıcam siteye Smile

Ooo seo :O alırım bi dal Big Grin
    Ara
    Cevapla }}
    Kendimize özgü bir ismimiz olduğu için şanslıyız googleda 1. sıraya oturturum ben bu siteyi Big Grin
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping