Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    HeYKeL Yönetici Başvurusu
    Ad Soyad : Mehmet Bütün

Çalıştığınız Siteler : 10tr'nin birçok sitesinde yaptım. Çoğu .comlu sitede yöneticilik yaptım. 

Tasarımlarınız (Grafiker başvurusu yapacaklar için) :

Neden Destekpi? : Destekpi 10tr.net sistemlerinden en çok tutulanlarından bir tanesi ve bende bu tutulan hoş sistemde üyelere yardımcı ve destek olmak isterim. Beni alırsanız aldığınıza pişman olmayacaksınız..
    Ara
    Cevapla }}
    Sıkılan yönetici başvurusu yapıyo vay arkadaş. lütfen bekleyelim biraz forum daha yeni açıldı zaten.
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 10:09 AM)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Sıkılan yönetici başvurusu yapıyo vay arkadaş. lütfen bekleyelim biraz forum daha yeni açıldı zaten.

Ben de zaten diğer başvuruyu görünce belki kaçırırım diye başvurdum. Başvuran olmasa zaten otomatik atamaları beklerim Smile
    Ara
    Cevapla }}
    @HeYKeL yalan söylememene bayıldım kardeşim Smile doğruyu söylemen hoşuma gitti Big Grin +Pİ.
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 10:19 AM)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @HeYKeL yalan söylememene bayıldım kardeşim Smile doğruyu söylemen hoşuma gitti Big Grin +Pİ.

Övünmek gibi olmasın da yalan söylemeyi pek sevmem Smile sağol Smile
    Ara
    Cevapla }}
    Merhabalar @HeYKeL ; 

Yönetim ekibi tarafından başvurunuz değerlendirilip uygun görüldüğü takdirde rütbeniz verilecekdir lütfen beklemede kalın.
    Siteyi Bırakdım Arkadaşlar Lütfen İletişime Geçmeyin.
    Cevapla }}
    Herkez Oluyo Yönetici D:
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 10:59 AM)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhabalar @HeYKeL ; 

Yönetim ekibi tarafından başvurunuz değerlendirilip uygun görüldüğü takdirde rütbeniz verilecekdir lütfen beklemede kalın.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim Smile
    Ara
    Cevapla }}
    Başarılar Smile
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 11:01 AM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Başarılar Smile

Teşekkürler Smile
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi