Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Görevimi Bırakıyorum....
    Bir Üst Rütbeye Hep Hak Etmeyenler Geçti... 
    Rankımın Alınmasını Arz Ediyorum. Sadece Gelip Tasarımlarımı Paylaşırım.
    Ara
    Cevapla }}
    Senin kararın fakat bırakmamanı öneririm takmayın böyle şeyleri bazı kişiler yüzünden bırakmaya deymez diyorum.
    Ara
    Cevapla }}
    Şuanki Adminlerden Bir Şikayetim Yok Ama Benim Gibiler Üst Rütbeye Geçtiler Hk Etmedikleri Halde. Büyük Bir Site Yönetiyorsan Böyle Olmamalı Bence.
    Ara
    Cevapla }}
    Hayhay. Kimse kimseye ayrımcılık yapmıyor burada. Belki bir hafta daha beklesen yönetici olacaktın.
    Ara
    Cevapla }}
    Böyle şeyler olucağını biliyordum ama senden beklemezdim açıkcası ne biliyim.Gidene dur denmez ama bir dur düşün derim.Ayrıca benim görevlerim sırf Destek ve burada değil.Daha önce büyük sitelerdede co adminliğe kadar yükseldim ne bulamadın bende eksiklerim nelermişte o büyük forumların sahiplerinede söylüyeyim beni o üst rütbelere çıkardıkları için özür dileyeyim dostum (y)
    Ara
    Cevapla }}
    Falcon Kardeşim Hakikaten Sana Demiyorum Bunu Sen Buradaki Herkezden Daha Çok Hakediyorsun..
    Ara
    Cevapla }}
    Merhabalar @Corleone ;
    Tam Olarak Şikayetiniz ve Bahsettiginiz Kişileri Özel Mesaj Yoluyla Yazarsanız Elbet Bir Açıklamamız vardır Neden Yükseltiğimize Dağir ve Şunu Unutmayınki Forumda Çogunuz Benim Ekibimdesiniz ve Hepinizi Aynı Statüde Seviyor ve Sayıyorum Aranızda Bir Ayrımcalık Yapmıyorum . Yetkinizi İlla Bırakmak İstiyorsanız Dedigim Gibi Özel mesajla konuyu detaylı bir şekilde anlatın.
    Siteyi Bırakdım Arkadaşlar Lütfen İletişime Geçmeyin.
    Cevapla }}
    Bırakmamanı İsterdim Ama Yinde Senin Kararın
    Ara
    Cevapla }}
    Forumda ayrımcılık olduğunu düşünmüyorum fakat sizin grafik bilginiz olduğu için bence seni üst rutbeye atmıyolar grafikerlikte başarılı bir arkadaşımızsın ve kendini geliştiren birisin bence böyle düşünmemelisin.

Bizi yarıyolda bırakmamalısın biz bir aileyiz ve birbirimize herzaman destek çıkıp yükseleceğiz.
    Yetki önemli değil belki onlar o yetkide kalıcak sen onlardan daha üstlere yükseliceksin.

Yinede karar senin bırakamamndan yanayım sevdiğim bir arkadaşımsın bana kalsa en yüksek rutbeyi hakediyorsun.

İyi düşün. Wink
    Ara
    Cevapla }}
    Arkadaşla özelden sorunlarımızı hallettik sözü bana değilmiş özür dilerim kırdıysam,tekrar diyorum bence bırakma senin gibi grafikerlere ihtiyacımız var ^^
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping