Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    İstifa ettim.
    Belirli sebeplerden dolayı istifa ettim, yani forumda olan olaylar yüzünden.
    - Ama oktay'ın hatrı için paylaşım yapmaya devam edeceğim.
    Cevapla }}
    Önüne gelen istifa ediyor. Ne bu arkadaş. Oktay gittiği gün bunların olmasını istemezdi beyler. Çok yanlış yapıyosunuz.
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 02:40 PM)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Belirli sebeplerden dolayı istifa ettim, yani forumda olan olaylar yüzünden.
    - Ama oktay'ın hatrı için paylaşım yapmaya devam edeceğim.

hangi olaylar Cem merak ettim ?
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 02:41 PM)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Önüne gelen istifa ediyor. Ne bu arkadaş. Oktay gittiği gün bunların olmasını istemezdi beyler. Çok yanlış yapıyosunuz.
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}
    İstifanız Tarafımdan Onaylanmıştır Emeklerin Yüzünden Emektar Gurubuna Atamanı Yapdım .

İstifa Konusuna Gelince : 
    • İstifa Etmenin Sebebi Neden O Yönetici Olduda Ben Olamadım Şuna Şöyle Bir Açıklama Getiriyim :  Nekadar Çok konu açtıgına baglı olarak yetki vermiyoruz konuların nekadar yararlı olduguna bakıyoruz ha senin konularında yararlı yararsız demiyorum ama o arkadasın çabalarınıda göz ardı edemezdik çok aceleci davranıyorsunuz bir yetki için olanla yetinmeyi bilmiyorsunuz lafım genel bu arada cem sırf sana degil .
    Siteyi Bırakdım Arkadaşlar Lütfen İletişime Geçmeyin.
    Cevapla }}
    Cem Sende İstifa Ettin Big Grin
    Ara
    Cevapla }}
    Sıkıntı bensem rütbemi alabilirsiniz..
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 02:49 PM)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  İstifanız Tarafımdan Onaylanmıştır Emeklerin Yüzünden Emektar Gurubuna Atamanı Yapdım .

İstifa Konusuna Gelince : 
    • İstifa Etmenin Sebebi Neden O Yönetici Olduda Ben Olamadım Şuna Şöyle Bir Açıklama Getiriyim :  Nekadar Çok konu açtıgına baglı olarak yetki vermiyoruz konuların nekadar yararlı olduguna bakıyoruz ha senin konularında yararlı yararsız demiyorum ama o arkadasın çabalarınıda göz ardı edemezdik çok aceleci davranıyorsunuz bir yetki için olanla yetinmeyi bilmiyorsunuz lafım genel bu arada cem sırf sana degil .

Ben normalde 5-6 gün önce genelşef olmam lazımdı Oktay hocam salı-çarşamba genel şef olursun demişti (admin iken) fakat şimdi oldum. Burada bir aileyiz ben niye olamadım demeyiniz lütfen er yada geç rütbenizi alırsınız biraz sabredin ve kıskançlık var ise ondan kurtulun. Size önerim bu.
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping