Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Yetkimi Geri Alıyorum!
    Merhaba arkadaşlar 
    Dünden beri neler oluyor size anlamadım. Guvenmistim size. Yetkiler verilmiş.  @eleqantss novruz hariç herkesin yetkilerini eskiye çevir.  Bana sorulmadan yetkili alinmayacak! 

Corleone yetki için burdaysan istediğin gibi istifa et. Yerin çabuk dolacak merak etme! 

Artık kimseden yetkiyle ilgili en ufak şikayet vs. duymak istemiyorum. Kimse kimsenin emeğini küçük görmesin. Falcon kardeşim kusura bakma seninde yetkin düşecek. Buen ise el koymaxsam batacak emekler.

Verilen uyarıların tamami geri alinsin. SunX in ki en başta. Daha dikkatli verin uyarıları. Captainin yetkisi isterse verilecek geri. Kimse artık başvuru dışında yetki lafı etmesin! Eden olursa basın uyarıyı. 

Bu vesileyle herkesin gerçek yüzünü de gördük.  Şimdi beni ve forumu sevenler hatrim için kendilerine sahip olsunlar....

Bunun dışında hergün ugrayacagim. Şikayetlerinizi om ile bildirin.  İyi forumlar.  
    Ara
    Cevapla }}
    İşde Forum Düzeni Geliyor Pi Liyorum Sizi ...
    Ara
    Cevapla }}
    En iyisi buydu zaten helal olsun tekrar hoşgeldin ..
    Ara
    Cevapla }}
    @Oktay Gün İçerisinde Verdigim Yetkileri Geri Eski Hallerine Getirdim . @SunX meselesine Gelince Bir Yetkili Olarak Benimde Bu Konuda 2 Çift Lafım var Uyarısını Düzeltirse Kendini Kaldıracam Fakat Şimdilik Duracak O Uyarı Puanı Kararsızlıgından Kurtulması Gerekiyor.
    Siteyi Bırakdım Arkadaşlar Lütfen İletişime Geçmeyin.
    Cevapla }}
    Umarım eskisi gibi olursunuz. @eleqantss yetkileri düzenle kardeşim.
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 04:40 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba arkadaşlar 
    Dünden beri neler oluyor size anlamadım. Guvenmistim size. Yetkiler verilmiş.  @eleqantss novruz hariç herkesin yetkilerini eskiye çevir.  Bana sorulmadan yetkili alinmayacak! 

Corleone yetki için burdaysan istediğin gibi istifa et. Yerin çabuk dolacak merak etme! 

Artık kimseden yetkiyle ilgili en ufak şikayet vs. duymak istemiyorum. Kimse kimsenin emeğini küçük görmesin. Falcon kardeşim kusura bakma seninde yetkin düşecek. Buen ise el koymaxsam batacak emekler.

Verilen uyarıların tamami geri alinsin. SunX in ki en başta. Daha dikkatli verin uyarıları. Captainin yetkisi isterse verilecek geri. Kimse artık başvuru dışında yetki lafı etmesin! Eden olursa basın uyarıyı. 

Bu vesileyle herkesin gerçek yüzünü de gördük.  Şimdi beni ve forumu sevenler hatrim için kendilerine sahip olsunlar....

Bunun dışında hergün ugrayacagim. Şikayetlerinizi om ile bildirin.  İyi forumlar.  

Oktay hocam yetkinizin gelmesine çok sevindim. Fakat bu yüzden eğtiminizi bölmeye değmez. Geri gelmenize çok sevindim fakat bu yetki meseleleri eğtiminizi bölüyorsa buna çok üzülürüm. Eğtiminizi bölmeden yetkinize devam etmenizi istiyorum.
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 04:45 PM)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @Oktay Gün İçerisinde Verdigim Yetkileri Geri Eski Hallerine Getirdim . @SunX meselesine Gelince Bir Yetkili Olarak Benimde Bu Konuda 2 Çift Lafım var Uyarısını Düzeltirse Kendini Kaldıracam Fakat Şimdilik Duracak O Uyarı Puanı Kararsızlıgından Kurtulması Gerekiyor.

@eleqantss Grafiker Başvurusu iptal , Bölüm Ş. Başvuruusu Güncel.
    Ara
    Cevapla }}
    Kalıcı olmasın uyarı +2 3 günlük ver açtığım ceza konusunda bunlara değindim.
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 04:47 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Kalıcı olmasın uyarı +2 3 günlük ver açtığım ceza konusunda bunlara değindim.

Düzeldigine İnanırsam Kaldırırım Zaten Oktay .
    Siteyi Bırakdım Arkadaşlar Lütfen İletişime Geçmeyin.
    Cevapla }}
    Sevindim oktay geri dönmene böyle daha iyi oldu.
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping