Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    DP Tema Ekibi
    Ben Yeni Başladım Ve Elimde Bu Var Smile

x6XfRDS.png
    Ara
    Cevapla }}
    Ekip katılımı haftasonuna kadar surcek ekip tamamlansin çalışmalara başlarsınız. Yalnız başladığınız işi asla yarım bırakmayın. Geç bitirin ama yarım birakmayin. ModernHocanin sorunu buydu
    Ara
    Cevapla }}
    Benim elimde'de bu var şu anda..

b1RaxTM.png

Ölümüne yaşıyorum, ölüme inat.
    -Hidra
    Ara
    Cevapla }}
    Ben Kodlamada Pek İyi değilim Çizim Yaparım Ama Kodlama Bilgim %3-5 Yani Edit Süper Yaparım Ama.
    Adım Murat Namıdiyar Zenci Adam İnsanoğluyum Hayatım Boyunca Herhangi bir Mesleğe Bağlı Kalmadım, Hastasıda Olmadım. Benim Hastalığım Başka. Yılın 365 gününün 101 ini Hack Yaparak Geçiririm 35 Gününü All The Time Pompa Yaparak Geçiriyorum Desek, 45 Gününüde Arkadaşlarımla Beraber Geçiriyorum Beyin Fırtınası Misali Desek, 60 Gününüde Alışveriş Rakı Partileri Desek, 125 Günde Web Tasarım ve MyBB Tasarım Desek.
    Cevapla }}
    LeoJely bi alan seç edit değil kendi temalarimiz olsun
    Ara
    Cevapla }}
    Seçemiyom işte Kararsız Kaldım Saat 5.30'da eve geliyom okul tam gün lise :/
    Adım Murat Namıdiyar Zenci Adam İnsanoğluyum Hayatım Boyunca Herhangi bir Mesleğe Bağlı Kalmadım, Hastasıda Olmadım. Benim Hastalığım Başka. Yılın 365 gününün 101 ini Hack Yaparak Geçiririm 35 Gününü All The Time Pompa Yaparak Geçiriyorum Desek, 45 Gününüde Arkadaşlarımla Beraber Geçiriyorum Beyin Fırtınası Misali Desek, 60 Gününüde Alışveriş Rakı Partileri Desek, 125 Günde Web Tasarım ve MyBB Tasarım Desek.
    Cevapla }}
    Onu sıkıntı yapmayın boş zamanlarda çalışmalar yapın ama kesinlikle yarım kalmasın coderlarimiz zaten hızlı. ..

Okulunuzu derslerinizi kesinlikle etkilemesin forum. Ben Pi yi çok seviyorum bu forumun tadı başka yazın .org a geçince daha tatlı olucak ama kesinlikle hayatinizjn önünde tutmayın ne burayı ne başka bi siteyi
    Ara
    Cevapla }}
    (02-09-2015, 05:14 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Onu sıkıntı yapmayın boş zamanlarda çalışmalar yapın ama kesinlikle yarım kalmasın coderlarimiz zaten hızlı. ..

Okulunuzu derslerinizi kesinlikle etkilemesin forum. Ben Pi yi çok seviyorum bu forumun tadı başka yazın .org a geçince daha tatlı olucak ama kesinlikle hayatinizjn önünde tutmayın ne burayı ne başka bi siteyi

O zaman Hocam ben bu ekibe katılmayım eğer çalışma yaparsam sizin site altında yaparım.
    Cevapla }}
    (02-09-2015, 05:15 PM)LeoJeLy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
    (02-09-2015, 05:14 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Onu sıkıntı yapmayın boş zamanlarda çalışmalar yapın ama kesinlikle yarım kalmasın coderlarimiz zaten hızlı. ..

O zaman Hocam ben bu ekibe katılmayım eğer çalışma yaparsam sizin site altında yaparım.

Hoş olur hocam teşekkürler
    Ara
    Cevapla }}
    Ekleme ;
    Şuan elimde şu temam var;
    Graphite-PremiumTheme.png
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App