Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Vestel V TAB 7” PRO
    Eğer teknoloji ile yakından ilgiliyseniz, ihtiyacınız olsa da olmasa da yeni ürünleri heyecanla

Vestel V TAB 7” PRO 

Eğer Teknoloji ile yakından ilgiliyseniz, ihtiyacınız olsa da olmasa da yeni ürünleri heyecanla takip ediyor olursunuz.  Okuyucularımın da bildiği gibi ben de en güncel gelişmeleri, incelemeleri yakından takip ediyorum ve sizinle paylaşıyorum. 

Bahsetmek istediğimiz yeni ürün ise, Vestel’in güçlü teknolojisiyle üretilen yeni nesil tableti: Vestel V TAB 7” PRO

vestel-pro-7-20150802071300233.png

Vestel V TAB 7" PRO'yu, yerli marka gücünü arkasına alması ve güçlü özellikleri sebebiyle kaliteli tablet arayan herkese tavsiye edebiliriz.

Her şeyden önce Vestel  V TAB 7” PRO, piyasadaki tabletlere karşı hem uygun fiyatı hem de yüksek özellikleri sayesinde ciddi bir rakip durumunda. 

Aynı zamanda, yerli tabletler arasında Google Play sertifikası alma hakkını kazanan ilk Türk firması olan Vestel ile de, bir Türk olarak göğsümüz kabartmıyor değil… 

Şimdi ürünün teknik özelliklerinden bahsedelim sizlere:

-Söz konusu tablet, işletim sistemi olarak kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve son geliştirmeler ile yüksek performans sağlayan Android 4.4.4(kitkat) sistemini kullanmaktadır. Android sisteminin kullanışlı arayüzü ile tablet kullanma keyfi daha da artmaktadır. 

-Vestel V TAB 7” PRO, tablet arayan kullanıcıların en çok dikkat ettiği özelliklerden biri olan dayanıklılık ve aynı zamanda da boyut ölçüleri olarak da ideal sınıftadır. Darbelere karşı dayanıklılığı için metal kasaya sahip olan Vestel V TAB 7” PRO, sadece 265 gr ağırlığı ile 190x113 ölçülerindedir.  8mm olan kalınlığı ile de estetik bir görünüm sunmaktadır.

-Tablet kullanıcılarının en büyük sıkıtınlarından biri olan ekran parlaması ve görüş açısı genişliği, Vestel V TAB 7” PRO’da ortadan kalmaktadır. 7 inç 1280x800 çözünürlük kaliteli IPS ekranı, parlamaları önleyen yapısı ile kullanıcılara HD kalitesinde film izleme ve oyun oynama keyfi yaşatmaktadır.

-1.2 Ghz İki Çekirdekli Arm Rockchip3168 işlemcisi ve 1 GB Ram desteği ile performans arayan kullanıcılara hitap eden Vestel V TAB 7” PRO, 8 GB dahili depolama alanının yanı sıra MiniSD kart girişine de sahiptir.

-Tabletleri ile fotoğraf çekmek isteyen kullanıcılar için 2MP arka kamera, son zamanların moda akımı olan selfie çekimi için 0,3 MP ön kamera ve HD kalitesinde film izlerken ya da oyun oynarken medyaların seslerini en iyi şekilde hissedebilmeniz için 0.5W Stereo hoparlör bulunmaktadır. 

Vestel V TAB 7” PRO, bahsetmiş olduğumuz yüksek donanımsal özelliklerinin yanı sıra MicroUSB , HDMI ve kulaklık giriş desteği de sunmaktadır. Özellikle, HDMI giriş desteği ile rakiplerinin bir adım önüne geçmekte ve  5 parmak kapasitif Multi-touch desteği ile de göz doldurmaktadır.

Tablet kullanım keyfini kesintisiz yaşamanız için 2000 mAh gücünde bir bataryaya sahip olan V TAB 7 PRO,  internet keyfini de doyasıya yaşabilmeniz için Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı bulunmaktadır.

Bütün bu özelliklerinin yanında bizlere fiyat avantajı da sağlamaktadır. Vestel V TAB 7” PRO’ya 249 TL ile sahip olabilirsiniz.

Kaliteli tablet arayan kullanıcıların, şık ve estetik görünümü ile her yere götürebilecekleri Vestel V TAB 7” PRO’yu tavsiye ediyoruz.
    Ara
    Cevapla }}
    Konu İçin Teşekkürler Smile
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}
    Rica ederim Smile
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR