Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Destekpi 3 Domain Bende /org,com,net
    Adminler Size Bunları Bedava Vericem Tabiki. Smile Oktayı Seviyorum.
    KANIT:
    AA59b7.png
    İletişim

İnanmasanız skype ekran paylaşıcam
    Adım Murat Namıdiyar Zenci Adam İnsanoğluyum Hayatım Boyunca Herhangi bir Mesleğe Bağlı Kalmadım, Hastasıda Olmadım. Benim Hastalığım Başka. Yılın 365 gününün 101 ini Hack Yaparak Geçiririm 35 Gününü All The Time Pompa Yaparak Geçiriyorum Desek, 45 Gününüde Arkadaşlarımla Beraber Geçiriyorum Beyin Fırtınası Misali Desek, 60 Gününüde Alışveriş Rakı Partileri Desek, 125 Günde Web Tasarım ve MyBB Tasarım Desek.
    Cevapla }}
    o zaman şimdiden geçiş yapalım derim ben Smile helal olsun bedava veriyon ya Smile
    Ara
    Cevapla }}
    .com yönlendirdim hostinger üzerinden domain panelinde yok hepsini yönlendircem tek tek.
    Adım Murat Namıdiyar Zenci Adam İnsanoğluyum Hayatım Boyunca Herhangi bir Mesleğe Bağlı Kalmadım, Hastasıda Olmadım. Benim Hastalığım Başka. Yılın 365 gününün 101 ini Hack Yaparak Geçiririm 35 Gününü All The Time Pompa Yaparak Geçiriyorum Desek, 45 Gününüde Arkadaşlarımla Beraber Geçiriyorum Beyin Fırtınası Misali Desek, 60 Gününüde Alışveriş Rakı Partileri Desek, 125 Günde Web Tasarım ve MyBB Tasarım Desek.
    Cevapla }}
    +Piledim seni hatta 1 tane de değil hoşuma gitti bu davranışın Smile
    Ara
    Cevapla }}
    (02-10-2015, 08:29 PM)HeYKeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  +Piledim seni hatta 1 tane de değil hoşuma gitti bu davranışın Smile

Teşekkürler.

.org yönlendirildi.
    Cevapla }}
    Düzgün bi host bulalım geceriz Smile Teşekkürler Smile
    Ara
    Cevapla }}
    (02-10-2015, 11:34 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Düzgün bi host bulalım geceriz Smile Teşekkürler Smile

@Oktay elimde bir reseller var ücretsiz sınırsız host açabilirim..
    Ara
    Cevapla }}
    Reseller ne ? @Hatake bilmiyorum :/
    Edit : Öğrendim tamam
    Oyun oynamayı seven, programlar yazmayı seven birisiyim. Tasarımda daha yeniyim fakat avatarlarımı falan kendim yaparım Big Grin
    Ara
    Cevapla }}
    (02-11-2015, 12:06 PM)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
    (02-10-2015, 11:34 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Düzgün bi host bulalım geceriz Smile Teşekkürler Smile

@Oktay elimde bir reseller var ücretsiz sınırsız host açabilirim..

Çok iyi olur @hatake Smile olmazsa ben r10dan sponsor bulurum Wink
    Ara
    Cevapla }}
    Bize calinti cc ile almadiginizin bir kanitini yaparmısınız lütfen.

Sitenin güvenliği içinde ben resellere karsiyim oktay direk cpanele erisebilecekler hacker arkadaslarımız
    Siteyi Bırakdım Arkadaşlar Lütfen İletişime Geçmeyin.
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping