Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Metron Temamız Hakkında.
    (02-05-2015, 10:17 PM)RawShed Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  İşte sorun burada millet ücretsiz diye açıyor mybbyi kıytırık temaları var hani oda mybb.com güzel temalar paylaşıyor bizde türkçeyecevirioz anca oöyle bizimkilerde para hırsı var o yüzden şu karakter sorunu çözüp acilen vbulletine gecicem

Neden vb mi? Mybb diyemi sorduklarında vb dediklerini 2 sene sonra anladım.

katılıyorum arkadaşa bende kendi forumumu vbye geçirmeye çalışıyorum.
    Ara
    Cevapla }}
    Öncelikle konuya değineyimki.

Siz ha myBB kullanmışsınız ha vB aynı şey. Evet belki vB temaları mükemmel belki eklentileri çok iyi ancak myBB'de popülerliğinden dolayı bir o kadar kolay kullanılan anlaşılabilen bir sistem. Türkiye'deki yobazlar myBB'yi bozdu. Çalıntı temalar yaptı. Ancak biz öyle bir forum değiliz. Temalar el emeği göz nuru diyebilirim Smile bu kadar emeğin üstüne 10 tl bir ücret az bir miktar vB'ye göre göz önünde bulundurursak. Ayrıca myBB daha çok kullanıldığı için daha kolay derslerinide bulabilirsiniz. Amacımız myBB'den soğutmak değil myBB'yi sevdirmektir yanlış anlaşılmasın. Ancak coderimiz Batuhan ve Grafikerimiz Oktay'da burada emek veriyorlar hakları olsun o kadar. vB lisans parası yanında 10tl sudan ucuz.
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping