Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Yetkimi Geri Alıyorum!
    (02-08-2015, 05:01 PM)HeYKeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Haksızlık olacağını düşünmüyorum. Çünkü Falcon o yetkiyi hakediyordu. Tabi yine de siz bilirsiniz..

Hakediyor fakat şuan işler karışık bende 3-5 gün bekledim G.Ş olmak için oldum ama ne oldu hakederek olduğuma rağmen işler değiştiğinden dolayı hala Bölüm Şefinde kaldım. İşler değişti artık herkes birbirine kan kusmaya başladı. "O benim yetkimden daha yüksekse ayrılıyorum." gibi sözler başladı şuan çoğu kişi öyle düşünmeye başladı. Sen şu bu filan demiyorum ama çoğu kişi böyle oldu.

ARTIK YETKI İLE İLGİLİ KONUŞMAYACAM KONUŞMAMALIYIZ FORUM BİRBİRİNE GİRDİ.
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}
    İnsan Hakkını Arayınca Kötü Oluyor Kardeşim.
    Ara
    Cevapla }}
    Yakadore Uyarımı geri alçaksınız Smile
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 05:07 PM)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
    (02-08-2015, 05:01 PM)HeYKeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Haksızlık olacağını düşünmüyorum. Çünkü Falcon o yetkiyi hakediyordu. Tabi yine de siz bilirsiniz..

Hakediyor fakat şuan işler karışık bende 3-5 gün bekledim G.Ş olmak için oldum ama ne oldu hakederek olduğuma rağmen işler değiştiğinden dolayı hala Bölüm Şefinde kaldım. İşler değişti artık herkes birbirine kan kusmaya başladı. "O benim yetkimden daha yüksekse ayrılıyorum." gibi sözler başladı şuan çoğu kişi öyle düşünmeye başladı. Sen şu bu filan demiyorum ama çoğu kişi böyle oldu.

ARTIK YETKI İLE İLGİLİ KONUŞMAYACAM KONUŞMAMALIYIZ FORUM BİRBİRİNE GİRDİ.

Cidden böylesi daha iyi oldu,ben biliyorum ki Falcon admin oldu ben daha bu rütbedeyim diyenler çıkıcaktı ha 1 gün sonra ha 2 gün sonra grafikerlikte iyidir,üye rankıyla bile destek veririm bu foruma sıkıntı yok şu konuda kapansın arkadaşlar.
    Ara
    Cevapla }}
    Ya kardeşim benim verdiğim bi yetki yok herkes artık sakinlesip forumun işlerine dönebilir mi? Yol yorgunuyum sizi bir arada tutmaya çalışıyorum. ..
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 05:12 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ya kardeşim benim verdiğim bi yetki yok herkes artık sakinlesip forumun işlerine dönebilir mi? Yol yorgunuyum sizi bir arada tutmaya çalışıyorum. ..

en iyisi siz konuyu kilitleyin hocam.
    Ara
    Cevapla }}
    Arkadaşlar artık anlayışlı olun eskiye doncez merak etmeyin herkes bişeyler Hakediyo biliyorum ama herkesde yetkili olamaz bilin bunu yani. Kilit.
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping