Hoşgeldin, Ziyaretçi: Üye Ol

• Konuyu Oyla:
    • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Yetkimi Geri Alıyorum!
    (02-08-2015, 04:45 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Umarım eskisi gibi olursunuz.  @eleqantss yetkileri düzenle kardeşim.

Oktay hocam zaten ben daha önceden genel şef olacaktım. Tekrardan bölümşefi olmak bana saçma geliyor anlıyorum yetkiler başa döndüde ben uzum zamandır bölüm şefiyim şuan en eski bölüm şefi/şeflerinden biriyim. Siz bana salı çarşamba günü 1-2 gün sonra g.ş olursun diye Ö.M ile görüşmüştük. G.Ş yetkimin geri gelmesini istiyorum.

Rahatsız Ettiysem lütfen K.B
    @Oktay @eleqantss
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}
    Yakdoreee kardeşim kusura bakma raydan çıktı iyice işler biraz oturtalim düzene öyle konuşalım.
    Ara
    Cevapla }}
    Yalniz @Falcon un adminliginde şikayeti olan yoktu sanirim onu geri alabilirsiniz diye düşünüyorum..
    Ara
    Cevapla }}
    Herşey normale döndü şimdi çıkıyorum. Yetkiyle ilgili en ufak öm ya da konu istemiyorum başvuru dışında.

Şikayetlerinizi maddeler halinde bana öm ile yollayın yetki hariç.

İyi forumlar.
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 04:58 PM)HeYKeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Yalniz @Falcon un adminliginde şikayeti olan yoktu sanirim onu geri alabilirsiniz diye düşünüyorum..

Evet kimse şikayet etmiyor fakat herkesinki düşüyor ise onunkide düşmeli yoksa haksızlık olma ihtimali olabilir.
    Geri Geldim Cool
    Cevapla }}
    Haksızlık olacağını düşünmüyorum. Çünkü Falcon o yetkiyi hakediyordu. Tabi yine de siz bilirsiniz..
    Ara
    Cevapla }}
    Düşecek zaten @eleqantss al yetkiyi @Falcon sende kusuruma bakma kardeşim olmadı işte kusura bakma yerin ayrı tabi Smile
    Ara
    Cevapla }}
    Ona bakılırsa bende hakediyorum.
    Ara
    Cevapla }}
    YETER BE!
    Ara
    Cevapla }}
    (02-08-2015, 05:02 PM)Oktay Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Düşecek zaten @eleqantss al yetkiyi @Falcon sende kusuruma bakma kardeşim olmadı işte kusura bakma yerin ayrı tabi Smile

Sıkıntı değil adminim..Böylesi daha iyi oldu  Smile
    Ara
    Cevapla }}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
    Kodlayan: Metehan Durmuş - MyBB Türkiye
    Forum Yazılımı: MyBB , Kodlaması: MyBBGroup ve Çevirisi: MCTR

Online Shopping App
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Online Shopping - E-Commerce Platform
    Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping